Witamy w serwisie prasowym Centrum Okulistycznego Nowy Wzrok, gdzie prezentujemy najważniejsze informacje i materiały dotyczące korekty wad wzroku i działalnością naszej placówki medycznej. Z myślą o przedstawicielach mediów przygotowaliśmy dedykowaną sekcję, w której dziennikarze mogą zapoznać się z aktualnymi informacjami prasowymi oraz pobrać przygotowane materiały.

O nas

Nie widzisz rezultatów swoich treningów?

 

Już tylko kilka kroków dzieli Cię od spełnienia Twoich marzeń…

Zdejmij okulary i zobacz efekty na własne oczy!

Krok 1. Przyjdź z ważnym karnetem Calypso Fitness Club na wizytę w Centrum Okulistycznym Nowy Wzrok.

Krok 2. Wspólnie ze specjalistą wybierz najwłaściwszą dla Ciebie metodę korekcji wady wzroku.

Krok 3. Znajdź w kalendarzu godzinę, którą przeznaczysz na zabieg laserowej korekcji wzroku w Centrum Okulistycznym Nowy Wzrok w Warszawie lub Gdańsku.

Krok 4. Odbierz prezent – 3-miesięczny karnet opłacony przez Nowy Wzrok.

Krok 5. Aktywuj karnet przy pierwszej wizycie w klubie. Pochwal się nowym wizerunkiem przyjaciołom z Calypso Fitness Club i zobacz wyraźnie rezultaty swoich treningów!

Regulamin

pdf

Nowy Wzrok w mediach

Konferencja dot. ortokorekcji

pdf

Dzięki laserowi unikniesz okularów

„Starczowzroczność nie jest wadą wzroku, a naturalnym procesem fizjologicznym. W mniejszym lub większym stopniu dopada każdego po 45 roku życia. Wtedy nasze oko traci powoli zdolność akomodacji, czyli przystosowywania się soczewki do ostrego widzenia w każdej odległości. Pojawiają się problemy z widzeniem i czytaniem z bliska.”

pdf

Nowy wzrok! Czy to możliwe?

A jeśli można by wymieniać wadliwe narządy na całkiem sprawne? Korygować nadwątlone i odmawiające posłuszeństwa niesforne elementy naszego ciała. Brzmi jak science – fiction, ale nią nie jest! Przyjrzyjmy się wadom wzroku, jak potrafią być uciążliwe i odbierające komfort życia. Szczególnie gdy myślimy o tak poważnych problemach jak, starczowzroczność (prezbiopia) czy krótkowzroczność.

pdf

Widzieć znaczy funkcjonować/ O randze wzroku słów kilka.

Wady wzroku niosą ze sobą sporo ograniczeń. Niejednokrotnie zamykają drogę kariery i zmuszają do rezygnacji z marzeń i aspiracji. Jest wiele zawodów, w których nie akceptuje się alternatywnych rozwiązań, jak okulary czy soczewki. Policjanci, piloci, żołnierze powinni charakteryzować się pełnym zdrowiem oraz doskonałym wzrokiem. Laserowa korekcja wzroku jest jedynym rozwiązaniem odzyskania doskonałej umiejętności widzenia.

pdf

Innowacyjna metoda korekcji wzroku u dzieci.

Zdrowie naszych pociech jest sprawą priorytetową, tak samo jak dla nich samych poczucie pewności siebie, możliwość aktywnego uczestniczenia w życiu szkolnym, zabawach i innych rozrywkach, których nie mogą doświadczyć z okularami na nosie.

pdf