NZOZ Nowy Wzrok Centrum Okulistyczne od zawsze współpracuje z najlepszymi specjalistami w dziedzinie chirurgii refrakcyjnej. Doskonale przygotowana i doświadczona kadra lekarska, obok zaawansowanych technologii stanowi podstawę naszego sukcesu.

Piotr Gołębiowski

lek. med. specjalista chorób oczu

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 1991-2000 asystent Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku, od 2002 do 2004 ordynator pododdziału okulistycznego Szpitala „Jankowo”.
Od roku 2003 współpracuje z Centrum Okulistycznym Nowy Wzrok w zakresie badań diagnostycznych i zabiegów laserowej korekcji metodą LASIK.

Jan Staniewicz

dr n. med. specjalista chorób oczu

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 1994-2002 asystent Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku,od 2002 do 2006 ordynator Oddziału Okulistycznego Szpitala Specjalistycznego w Chojnicach. Specjalizuje się w chirurgii przedniego odcinka oka, w tym w operacjach powiek i zaćmy. Od roku 2003 współpracuje z Centrum Okulistycznym Nowy Wzrok gdzie przeprowadza zabiegi laserowej korekcji wzroku w Gdańsku metodą LASIKintraCOR oraz badania diagnostyczne i kontrolne pod kątem zabiegu.

koszalkowski.png

Maciej Koszałkowski

lek. med. specjalista chorób oczu

  • Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Od 2010 ordynator Oddziału Okulistycznego Szpitala ENEL-MED w Warszawie. Od roku 2010 współpracuje z Centrum Okulistycznym Nowy Wzrok gdzie przeprowadza zabiegi laserowej korekcji metodą LASIK, Femto-lasik oraz badania diagnostyczne i kontrolne pod kątem zabiegu

Toczolowski

Piotr Toczołowski

optometrysta

Msc. Optometrii klinicznej, Absolwent Pennsylvania College of Optometry oraz studiów MBA na University of Central Lancashire. Specjalista w zakresie doboru twardych soczewek kontaktowych oraz ortokorekcji. Od 2007 optometrysta w Centrum Optycznym Vision Express. Od 2009 r. współpracuje z Centrum Okulistycznym Nowy Wzrok w Warszawie gdzie zajmuje się ortokorekcją oraz doborem twardych soczewek kontaktowych.

matusik.png

Robert Matusik

lek. med. specjalista chorób oczu

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Staż specjalizacyjny odbywał w Klinice Okulistycznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Od 2009 r starszy asystent Oddziału Okulistycznego Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Od roku 2010 współpracuje z Centrum Okulistycznym Nowy Wzrok gdzie przeprowadza zabiegi laserowej korekcji metodą LASIK, epi-LASIK, Femto-LASIK, intraCOR oraz badania diagnostyczne i kontrolne pod kątem zabiegu.

magda

Magdalena Duda (Bińczak)

optometrysta

Absolwent studiów II stopnia na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki na Politechnice Wrocławskiej w specjalności optometria i optyka okularowa. W roku 2014 optometrysta w Centrum Optycznym Paris Optique w Warszawie. Od 2015 r. optometrysta w Centrum Okulistycznym Nowy Wzrok w Warszawie, gdzie zajmuje się ortokorekcją oraz badaniem wady refrakcji i pomiarami optycznym na potrzeby laserowej korekcji wady wzroku.

jola

Jolanta Piekarska

optometrysta

Absolwent Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego (specjalność: optyka okularowa i optometria) oraz Wydziału Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku optometria. W latach 2014-2017 optometrysta w Salonie Optycznym „Do Zobaczenia” w Warszawie. Od 2017 r. optometrysta w Centrum Okulistycznym Nowy Wzrok w Warszawie, gdzie zajmuje się doborem soczewek ortokeratologicznych oraz dopasowaniem wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Przeprowadza badanie wady refrakcji oraz wykonuje pomiary optyczne na potrzeby laserowej korekcji wady wzroku.