Centrum Okulistyczne Nowy Wzrok powstało aby zaproponować najnowsze rozwiązania z zakresu chirurgii refrakcyjnej. Misją Centrum od zawsze była poprawa komfortu życia osób uzależnionych od stosowania szkieł korekcyjnych.

2003

Założycielski Odział powstał w roku 2003 w Gdańsku. Od samego początku naszej działalności współpracujemy z doskonale wyszkoloną kadrą lekarzy okulistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie mikrochirurgii oka. Jako pierwsi na Pomorzu zaczęliśmy wykonywać zabiegi laserowej korekcji metodą LASIK.

2007

Z myślą o naszych pacjentach, ich komforcie i bezpieczeństwie, nieustannie modernizujemy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, bierzemy aktywny udział w szkoleniach dotyczących najnowszych metod korekcji i rozwijamy nasze kwalifikacje. W czerwcu 2007r. podjęliśmy decyzję o kompleksowym wyposażeniu naszego Ośrodka w System ZYOPTIX 100 firmy Technolas Perfect Vision (Bausch&Lomb) – unikalny kompleks łączący system diagnostyki, planowania i wykonania laserowej korekcji wzroku w jedną całość.

2008

W związku z rosnącym zainteresowaniem naszą działalnością oraz wzmocnieniem pozycji firmy na ogólnopolskim rynku okulistycznym, na początku 2008 roku otworzyliśmy kolejny oddział w Centrum Handlowo-Usługowym „Kwiatkowski” w Gdyni.

Stabilna pozycja oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam w 2008 roku na rozpoczęcie współpracy z jedną z największych prywatnych firm medycznych – Centrum Medycznym LUX MED.

2009

W roku 2009 powstał kolejny oddział w Warszawie, usytuowany w Galerii Wiatraczna. Ośrodek ten w całości wyposażyliśmy w System ZYOPTIX 100 firmy Technolas Perfect Vision (Bausch&Lomb).

Idąc z postępem technologicznym, który rozwija się w kierunku pełnej automatyzacji wszelkich procesów chirurgicznych, w celu wyeliminowania czynnika ludzkiego, jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek laser femtosekundowy FEMTEC 520F do wykonania zabiegu FemtoLasik oraz intraCOR