Zachęcamy Państwa do podzielenia się swoimi opiniami odnośnie naszej pracy oraz świadczonych usług. Tu możecie Państwo umieścić swoje spostrzeżenia i odczucia oraz zapoznać się ze zdaniem innych pacjentów Centrum Okulistycznego Nowy Wzrok.

Karolina

W zeszłym roku w kwietniu przeszłam zabieg korekcji wzroku w klinice Nowy Wzrok. Może jest to kosztowne, ale naprawdę warto. Soczewki wcale nie są takie wspaniałe. Miała zdeformowaną rogówkę od ich noszenia. Na szczęście poddałam się zabiegowi. Skończyły się podrażnienia oczu od soczewek, a okulary noszę ZERÓWKI, by przypomnieć sobie jak to było przez 20 lat ze słabym wzrokiem. Namawiam wszystkich niezdecydowanych na zabieg. Naprawdę warto i po za tym TO NIE BOLI i trwa bardzo krótko!!!!

Małgorzata

Do kliniki trafiłam dzięki kuzynowi, który kilka lat temu przeszedł zabieg i usilnie mnie namawiał do tego samego. Można powiedzieć, że od 10 grudnia 2009 roku widzę świat inaczej, lepiej. Życie bez konieczności noszenia okularów jest przyjemniejsze. Dobre samopoczucie zawdzięczam dr Staniewiczowi, który w dniu zabiegu swoim czułym podejściem do pacjenta uspokoił mnie i sprawił, że nie uciekłam – ze strachu, oczywiście.

Krzysztof - 26 lat

Od kilku lat chciałem pozbyć się okularów. Czytałem dużo o laserowej korekcji, ale wszelkie zabiegi związane z oczami były ponad moje siły. W końcu natknąłem się na stronę kliniki Nowy Wzrok i przeczytałem artykuł o ortosoczewkach. Metoda wydała mi się bardzo interesująca, więc postanowiłem spróbować. Korzystam z soczewek już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. W ciągu dnia nie potrzebuję okularów. Myślę, że jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy tak jak ja „stchórzyli” przed zabiegiem.

Kamila - 28 lat

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o Ortokorekcji, nie mogłam uwierzyć, że korekcja wzroku może odbywać się we śnie. Postanowiłam jednak spróbować. Na badanie nie musiałam długo czekać, a soczewki mogłam zakupić już tego samego dnia. Przyznam szczerze, że po pierwszej nocy stosowania przeżyłam szok – różnica w widzeniu była zaskakująca. Po niespełna tygodniu widziałam nawet lepiej niż w okularach. Soczewki ortokeratologiczne są fantastyczne – nie zamieniłabym ich na żadną inną metodę. Polecam!

Agnieszka

13 listopada 2012 r. przeszłam zabieg laserowej korekcji wzroku. Zabieg wykonany był na sprzęcie wysokiej jakości – przynajmniej tak wyglądał. Opieka przed i po zabiegu to po prostu bajka, wszyscy się o Ciebie troszczą i nie tylko w pierwszym tygodniu, ale do momentu kompletnego wyzdrowienia. Niestety trzeba się zaprzyjaźnić z kroplami na parę miesięcy, ale to zdecydowanie lepszy przyjaciel niż okulary. Jeżeli jest jakiś problem lub pytania to zawsze była możliwość kontaktu. Ja po swoim epi musiałam troszkę czekać, ale teraz widzę już zdecydowanie lepiej. Pani dr świetnie zna się na tym co robi i podczas zabiegu trzeba jej po prostu zaufać i stosować się do poleceń. Polecam klinikę, lekarzy i gdybym jeszcze raz miała zdecydować to wybrałabym ponownie Nowy Wzrok.

Katarzyna

Przeszłam laserową korekcję wzroku w sierpniu zeszłego roku. Miałam astygmatyzm,a okulary i duża wada wzroku były moją zmorą. Już na drugi dzień od zabiegu poczułam się jak nowo narodzona! Do tej pory nie wiedziałam, że świat można oglądać w takiej ostrości i w końcu spełniło się jedno z moich małych marzeń…okulary, ale… przeciwsłoneczne! 🙂 A teraz z największą szczerością mogę powiedzieć, że ten zabieg był najlepszą inwestycją w moim życiu!!! Jestem bardzo szczęśliwa! Dziękuję!

Monika - 37 lat

Od wielu lat zastanawiałam się nad zabiegiem. Miałam wiele wątpliwości, w końcu chodziło o oczy. Zmieniłam jednak zdanie kiedy zadzwoniłam do Centrum Nowy Wzrok. Już rejestratorki były w stanie odpowiedzieć na wiele moich pytań, co nie często się zdarza. Podczas badania kwalifikującego, lekarz poświecił mi wiele czasu i do końca rozwiał moje wątpliwości. Sam zabieg nie był taki straszny jakby się mogło wydawać. Odpoczęłam parę dni i wróciłam do normalnego życia. Świat wydał mi się piękniejszy!. Już nie ograniczały mnie okulary, nie musiałam zakładać soczewek. Choć może brzmi to śmiesznie, poczułam się wolna!

Tomek - 22 lata

Trenuję karate, czyli bardzo kontaktowy sport. Nie możliwe było dla mnie korzystanie z okularów podczas treningu, a soczewki kontaktowe nie były do końca bezpiecznym rozwiązaniem. Znajomi powiedzieli mi, że ich syn stosuje ortosoczewki. Nie ukrywam, że bardzo zainteresowała mnie możliwość korekcji podczas snu – to taka oszczędność czasu. Po tygodniu stosowania soczewek dosłownie nie mogłem sobie wyobrazić bez nich życia. Jest to fantastyczna metoda. Czuję się jakbym nigdy wcześniej nie miał wady wzroku. A co dla mnie najważniejsze w końcu mogę trenować bez ograniczeń.

Monika

Zdecydowałam się na zabieg laserowej korekcji wzroku w kwietniu. Nie wahałam się ani przez chwilę, gdy dowiedziałam się o takiej możliwości. Założenie okularów było dla mnie największą karą, więc gdy tylko się dało to nosiłam je ale w torebce. Aż do czasu kiedy już nie poznawałam znajomych na ulicy. Poza tym uwielbiam spędzać aktywnie czas: chodzić po górach, jeździć na rowerze, pływać a okulary bardzo mnie ograniczały. Aby podziwiać piękno przyrody musiałam je zakładać, a wtedy czułam się jak pies, któremu zakłada się kaganiec. Byłam nieszczęśliwa… Teraz, po zabiegu, jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, nic mnie nie ogranicza, nie muszę pamiętać cały czas o okularach. Widzę doskonale. Każdy szczegół. Zabieg trwa naprawdę tylko kilka minut, jest bezbolesny, a potem krótka i niekłopotliwa rehabilitacja w domku i po wszystkim. Pozostaje tylko odkrywanie świata od nowa…

Rafał - 48 lat

Zabieg LASIK to jedna z moich najlepszych inwestycji, choć tak naprawdę życie bez okularów jest bezcenne. Dla mnie niemożliwe stało się możliwe. Zyskałam coś więcej niż nowy wzrok – dostałem nowe życie.

Roman - 50 lat

Mam dwóch nastoletnich synów, którzy stosują ortosoczewki. Obaj są bardzo zadowoleni z efektu. Prowadzą bardzo aktywny tryb życia, często wyjeżdżają na obozy sportowe i okulary zawsze im przeszkadzały. Teraz mogą funkcjonować jak ich rówieśnicy, którzy nigdy nie nosili okularów. Uważam, że metoda jest świetna więc z pełną odpowiedzialnością – polecam.

Ewa

15 listopada spełniło się moje najwieksze marzenie:okulary poszły do lamusa(-7)!.zabieg odbył sie w bardzo sympatycznej atmosferze i ZUPEŁNIE bezbolesnie.Najwiekszym,miłym zaskoczeniem był fakt,że po zdjęciu opatrunku(po godzinie!) widziałam wszelkie napisy znajdujące się w gabinecie!Tego szcaęścia nie da się wyrazić słowami,to można tylko porównać do najpiękniejszej muzyki,do ekscytującego tańca. Dziekuję!

Twoja opinia

Twoja wiadomość natychmiast zostanie wysłana bez odnawiania strony.

    Imię i nazwisko (*)

    Adres email (*)

    Numer telefonu